خبرگزاری بی مرز نیوز

۱۳۹۹/۰۱/۲۱ ۱۵ شعبان ۱۴۴۱ April 09,2020

اوقات شرعی

درباره ما

« به‌ نام خداوند جان و خرد »

 

 

معرفی:

پایگاه خبری تحلیلی بی‌مرزنیوز در دوم مهرماه ۱۳۹۷ موفق به دریافت پروانه انتشار به شماره ثبت ۸۲۹۶۷ از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید. هدف این نشریه ارائه آخرین اخبار،تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز، ایران و جهان خواهد بود. آگاهی و بصیرت عامل مهم اقتدار ملی است و رسانه یکی از مهمترین ابزارهای گسترش آن به شمار می رود.

 

اصول و ارزش ها:

بی‌مرزنیوز در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران و متعهد به آرمان‌های شهیدان راه وطن فعالیت نموده و از دامن زدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.

بی‌مرزنیوز خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و وابستگی فکری و سیاسی به هیچ گروه یا جریان خاصی نخواهد داشت.

اعضای تحریریه  بی‌مرزنیوز اعم از خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان، دبیران و سردبیران، رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و برای ارتقای سنت و اخلاق رسانه‌ای کشور، تمام توان خود را به کار خواهند گرفت.

 

چشم انداز:

بی‌مرزنیوز در چشم انداز آتی خود به عنوان یکی از پایگاه های خبری تحلیلی برتر کشور و به عنوان مرجع جامع اطلاع رسانی  شناخته خواهد شد.

 

رسالت:

بی‌مرزنیوز ماموریت دارد به عنوان پایگاه خبری تحلیلی ، با کشف استعدادها و استفاده از ظرفیت های کشور از معبر تولید محتوای فاخر فارسی و حفظ و افزایش میراث دیجیتالی در فضای مجازی، گام بردارد.

بی‌مرزنیوز می‌کوشد تا با رعایت اصول اخلاقی و با بهره‌گیری از مشورت صاحب نظران در حوزه رسانه، از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک کشیده و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را منتشر نماید.

بی‌مرزنیوز آرمانخواهی، عدالت طلبی و مطالبه گری را وظیفه ذاتی خود دانسته و با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان و احزاب را از زاویه های نقد و تحلیل کارشناسانه با جدیت دنبال می کند.

بی‌مرزنیوز به پشتوانه یک نظام فکری مبتنی بر اندیشه‌های مقام معظم رهبری، ضمن پرهیز از مرزبندی‌های کاذب و غیرواقعی سیاسی، تنگ‌نظری‌های مرسوم و معمول، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.